خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
درباره جهانگردی
تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل اترنو استانبول

از جمله هتل هایی که با میدان تقسیم 2 دقیقه فاصله دارد،هتل اترنو استانبول می باشد.اتاق های این هتل 3 ستاره تمیز و شیک بوده و سالانه گردشگران زیادی در این هتل اقامت می کتور استانبول بهار 97نند.شما می توانید برای بازدید از اماکن گردشگری تور استانبول خرداد 97استانبول از وسایل نقلیه ی موجود در میدان تقسیم استفاده کنیدتور استانبول فروردین 97.گردشگران تور استانبول می توانند با صرف 18 دقیقه پیاده روی به" کاخ دلمهتور استانبول تابستان 97 باغچه" رفته و بازدید کنند.صبحانه سلف سرویس رایگان،رستوران با طبخ غذاهای لذیذ ترکی و بین المللی،ترانسفر فرودگاهی،سالن جلسات،امکان کرایه دوچرخه،خدمات شستشوی لباس،اینترنت رایگان،نظافت روزانه،باغ،پارکینگ رایگان و ... تنها بخشی اتور استانبول اردیبهشت 97ز تسهیلات و امکانات هتل اترنو می باشد.

هتل اترنو استانبول


هتل آدا استانبول

در میان هتل های 3 ستتور استانبول فروردین 97اره ترکیه می توان به هتل آدا استانبول اشتور استانبول بهار 97اره کرد.این هتل با جاذبه های گردشگری استانبول همچون: موزه موزاییک،مسجد آبی،مسجد ایاصوفیه و مسجد محمد پاشا فاصله اندکی دارد.برخی از اتور استانبول خرداد 97تاق های هتل دارای تراس برای گرفتن حمام آفتاب می باشد.هتل آدا دارای امکاناتی شامل سوئیت های خانوادگی،کرایه خودرو،اینترنت رایگان،آسانسور،کافی شاپ،رستوران با طبخ غذاهای لذیذ ترکی،صرافی،خدمات تهیه بلیط،ترانسفرتور استانبول اردیبهشت 97 فرودگاهی،خدمات شستشوی لباس،پارکینگ و تور استانبول تابستان 97دیگر امکانات رفاهی مطلوب که به صورت شبانه روزی در اختیار مسافران تور استانبول می باشد.

هتل آدا استانبول


هتل لامارتین استانبول

از جمله هتل های نزدیکتور استانبول فروردین 97 به میدان تقسیم استانبول می توان به هتل لامارتین اشاره کرد.این هتل چهار ستاره دسترسی آسانی به مراکز خرید و جاذبه های گردشگری استانبول دارد.شما می توانید با طی کردن کمی پیاده روی به نمایشگاه بین المللی استانبولتور استانبول بهار 97 برسید.برای صرفتور استانبول تابستان 97 غذاهای لذیذ ترکی وچینی می توانید به رستوران موجود در هتل مراجعه کنید.دارا بودن امکانات رفاهی و تفریحی شامل:سالن زیبایی،اینترنت در اتاق،ترانسفر فرودگاهی،خدمات شستشویتور استانبول اردیبهشت 97 لباس،مینی بار رایگان،اتاق تور استانبول خرداد 97های ضد صدا و ... با بهترین کیفیت در اختیار مسافران و گردسگران تور استانبول می باشد.

هتل لامارتین استانبول


هتل کلرین گلدن هورن استانبول

از جمله هتل های معروف چهار ستاره استانبول می توان به هتل کلرین گلدن هورن اشاره کرد.نزتور استانبول بهار 97دیکی هتل به جاذبه های گردشگری و تاریخی ترکیه از جمله پارک مینیاتورک از مزیت های این هتل در منطقه سلطان احمد می باشد.برخی از اتاق های هتل روبه پل بسفر دارد.اینترنت بی سیم رایگان،خدمات نگهداری از کودکان،سرویس شستشوی لباس،امکان سرو صبحانه در اتاق،خدمات تهیه تور استانبول خرداد 97بلیط،کافی شاپ،رستورانتور استانبول تابستان 97با طبخ غذاهای لذیذ ترکی و بین المللی،سوئیت های مخصوص عروس و داماد،اتاق های بدون صداسالن جلسات و همایش ها،پارکینگ اختصاصی،ترانسفر فرودگاهی رایگان،چایخانه تور استانبول فروردین 97در بام،زمینتور استانبول اردیبهشت 97 تنیس،میز بیلیارد از جمله امکانات رفاهی هتل گلدن هورن است که به صورت شبانه روزی در اختیار مسافران تور استانبول می باشد.

هتل کلرین گلدن هورن استانبول


هتل آلاهان استانبول

از مجموع هتل های 3 ستاره استانبول که خدمات رفاهی مناسبتور استانبول اردیبهشت 97 و مطلوبی را برای تور استانبول بهار 97میهمانان خود ارائه می دهد،هتل آلاهان است که تنها 8 دقیقه با ساحل فاصله دارد.این هتل در منطقه آکسارای واقع شده و به اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری استانبول نزدیک می باشد.قیمت تور استانبول تابستان 97مناسب در کنار امکانات رفاهی شامل: سونا،جکوزی،سالن ورزشی مجهز،آسانسور،اینترنت پرسرعت،خدمات شستشوی لباس،انبار چمدان و ... باعث انتخاب تور استانبول فروردین 97بسیاری از گردشگران تور استانبول شده است.

هتل آلاهان استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل های استانبول,بهترین هتل های استانبول,رزرو هتل های استانبول,بهترین هتل های استانبول,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل بودو استانبول

هتل بودو در منطقه فاتیح استانبول واقع تور استانبول بهار 97شده است.این هتل چهار ستاره به علت موقعیت خوبتور استانبول اردیبهشت 97 جغرافیایی که دارد مورد توجه اکثر مسافران تور استانبول قرار گرفته است.شما می توانید با طی تور استانبول تابستان 97کردن مسافتی 10 دقیقه ای به بازار گرند استانبول برسید.هتل بودو دارای 46 اتاق است که هر کدام به سبک ترکی طراحی شده است.هتل دارای سوئیت های مخصوص عروس و داماد،اتاق های خانوادگی،آسانسور،ترانسفتور استانبول خرداد 97ر فرودگاهی،سرویس شستشوی لباس،صندوق امانات، خدمات خانه داری و نظافت ،ستور استانبول فروردین 97یستم تهویه مطبوع  و امکان خوردن صبحانه در اتاق و دیگر امکانات رفاهی لازم می باشد.

هتل بودو استانبول


هتل سابنا استانبول

هتل سابنا یکی از هتل های 3 ستاره منطقه آکسارای و محلتور استانبول بهار 97ه فاتح استانبول است. اگر شما یکی از علاقه مندان به مکان های دیدنی و تاریخی هستید ایتور استانبول خرداد 97ن هتل برای شما بسیار تور استانبول اردیبهشت 97مناسب است زیرا تا این مناطق در شهر استانبول فاصله کمی دارد. صبحانه هتل هر روز صبح تا ساعت 10:30 در رستوران سرو می شود و کافی شاپ هتل در یک محیط روباز و بسیار زیبا قرار داتور استانبول فروردین 97رد. فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک 15 کیلومتر بوده و ترانسفر فرودگاهی با هزینه در اختیار شما مسافران تور استانبولقرار می گیرد. اتاق های هتل بسیار تمیز بوده و انواع امکانات رفاهی را در اختیار شما قرار می دهد. هم چنین در اطرافتور استانبول تابستان 97 هتل سابنا فضای سبز بسیار زیبایی قرار دارد.

هتل سابنا استانبول


هتل وایت هاوس استانبول

هتل وایت هاوس استانبول یکی از هعتل های 4 ستاره تور استانبول بهار 97استاننبول می باشد این هتلتور استانبول تابستان 97 در نزدیکی مسجد آبی مسجد ایا صوفیه و بنا های تاریخی دیگر واقع شده است. این هتل با کادر مجرب و دکوراسیون مدرن و امکانات رفاهی خوبی که دارد اقامت خاطره انگیزی رابرای مسافران تور استانبول خرداد 97تور استانبولرقم می زند. داخل اتاق امکاناتی نظیتور استانبول اردیبهشت 97ر سیستم تهویه هوای مطبوع تراس و لوازم بهداشتی حمام به همراه وان و تلویزیون و ماهواره اینترنت و ... موجود می باشد. وخدماتی نظیر ترانسفر فرودگاهی روم سرویستور استانبول فروردین 97 و خشکشویی و رستوران کافه استخر سونا و... را برای گردشگران و میهمانان ارائه می دهند.

 


هتل گرند اوزتانیک استانبول

این هتل در منطقه ی تقسیم استانبول قرار گرفته و 5 دقیقتور استانبول بهار 97ه با خیابان پرتردد استقلال فاصله دارد.  این هتل در محموع با بیش از 193 اتاق که بیشتر آنها اتاق استاندارد هستند پذیرای مسافران تور استانبول میباشد. اتاق های هتل  بزرگ  و راحت هستند و  با رنگ های گرم و مبلمان چوبی تزئین شده اند و تمامتور استانبول خرداد 97ی اتاق هامجهز به امکانات خوب و کاملی مانند :  سشوار،تلفن مستقیم، حمام با وان حمام خاص، تلویزیون، مینی بار، تهویه هوا، اتصال به اینترنت مستقیم برای مهمانان است تمام اتاق ها با دسترسی به اینترنت بوسیله پورت هستند چای و امکانات قهوه و یک سبد میوه برای خوش آمد گوبی موجود استتور استانبول اردیبهشت 97  در نوار لابی هتل انواتور استانبول فروردین 97ع نوشیدنی های خنک و شاد موجود است مهمانان هتل می تتور استانبول تابستان 97وانند از استخر سرپوشیده و باشگاه ورزشی و یا حمام سنتی ترکی هتل استفاده کنند خدمات ماساژ نیز برای تمدد اعصاب و سلامتی موجود است.رستوران هتل بزرگ اوزتانیک انواع غذاهای تخصصی ترکی و غذاهای بین المللی را برای شما آماده می کند و  ناهار بسته بندی شده و یا صبحانه در رختخواب  هم می تواند بنا به درخواست شما آماده شود و صبحانه خود را به صورت بوفه باز میل کنید. 

 

هتل گرند اوزتانیک استانبول


هتل کوناک استانبول

این هتل 4 ستاره ی مدرن حدود 300 متر با مرکز نمایشگاه هایتور استانبول بهار 97 لطفی کردار و 7 دقیقه با میدان تقسیم فاصله دارد. دو رستوران با یک بالکن بزرگ هم برای آنها تعبیه شده است.هتل Konak، در موقعیتی مطلوب و در مقابل مرکز همایشات Lufti Krdar شهر استانبول واقع و به منطقه اقتصادی و تجاری تقسیم بسیار نزدیک است.هتل اقامت شیک و سطح بالایی را، در چند قدمی میدان تقسیم و به همراه اینترنت رایگان به میهمانان خود ارائه میدهد.اتاقها به خوبی آراسته شده و با ترکیبی از دکوراسیون سنتی وتور استانبول تابستان 97 لوازم مدرنی همچون تلویزیون LCD و اینترنت رایگان بیسیم تجهیز شده اند.به منظور رفاه حال آن دسته از میهمانانی که در منطقه تقسیم به دنبال انجام ماموریت خود هستند، هتل یک مرکز کاملا مجهز اداری را نیز تدارک دیده است.از آنجایی که هتل در قلب شهر مدرن استانبول قرار گرفته، اماکن تفریحی، تریاها و کلوپهای فراوان و متعددی در دسترس گردشگران خواهند بود.هتل به شاهراههای فوق العاده ارتباطتور استانبول خرداد 97ی منطقه دسترسی دارد و ایتور استانبول فروردین 97ن موجب شده تا سیر و سیاحت در اقصی نقاط شهر براحتی صورت پذیرد.علاوه بر این و در صورت تقاضای علاقه مندان، کارکنان کارآمد هتل، اتومبیل نیز برای آنان کرایه خواهند کرد.میهمانان تور استانبول میتوانند در چند قدمی هتل، به وفور به تور استانبول اردیبهشت 97بسیاری از رستورانهای با کیفیت و مراکز خرید منطقه دست یابند.

 

هتل کوناک استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل های لوکس استانبول,رزرو هتل های استانبول,ارزان ترین هتل های استانبول,بهترین هتل های استانبول,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

پارک ساحلی الممرز دبی

پارک ساحلی الممزر : یکی از جاذبه های گردشگری شهر دبی پارک ساحلي الممزر می باشد .این پارک با مساحتی در حدود ۱۰۶ هکتار یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی است .پارک الممزر در سال ۱۹۹۴ میلادی و با هزینه ای حدود ۱۰۰ میلیون درهم ساخته شده و یکی از بزرگترین پارک های ساحلی شهر دبی می باشد .اتور دبی خرداد 97ین پارک در ۵ کیلومتری بندر حمریا قرار گرفته و فاصله آن از نزدیک ترین ایستگاه مترو تقریبا ۶٫۵ کیلومتر می باشد . پارک ساحلي الممزر دارای ۵ ساحل در راستای دریای خلیج فارس می باشد که همگی آن هاتور دبی فروردین 97 دارای برج های نجات غریق ، سطل زباله ، سایبان ، مناطق سرپوشيده براي شنا و اتاق‌های رختور دبی اردیبهشت 97تکن با دوش برای استفاده گردشگران هستند .در پارک ساحلی الممزر کلبه های ییلاقی ختور دبی تابستان 97صوصی برای اجاره یک روزه وجود دارد.کلبه ها از تجهیزات کامل مثل آب ، برق ، سرویس بهداشتی تمیز ، دوش ، آشپزخانه ، لوازم جانبی کامل و از همه مهم تر سرویس تهویه متبوع برخوردارند . پارک الممزر از ساحلی بسیار زیبا وچندین زمین بازی برای کودکان و استخر شنا بر خوردار است و برای گردشگران تور دبی بسیار جذاب خواهد بود.تور دبی بهار 97

 

پارک ساحلی ممرز دبی


پارک مشرف دبی

پارک مشرف دبی یکی از بزرگترین پارتور دبی تابستان 97کهای دبی و معروف تور دبی بهار 97ترین جاهای دیدنی امارات متحده عربی ،در جاده الخوانیج و در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی دبی قرار دارد. از بخش‌های دیدنی پارک مشرف، خانه‌های مینیاتوری متعلق به ملل مختلف جهان می باشد. دوچرخه سواری، شتر سواری، اسب سواری و محوطه بازی کودکاتور دبی خرداد 97ن، استخر، سالن اسکیت از سایر تفریحات پارک مشرف امارات به شمار می رود. “Mushrif Park” با وجود فاصله نسبتا زیادی که با مرکز شهر دبی دارد ولی یکی اتور دبی اردیبهشت 97ز اولویت های سفر گردشگرانتور دبی می باشد. پارک مشرف از زیباترین دیدنیهای دبی، با مساحتی بالغ بر ۱۲۴ هکتار یکی از زیباترین جاهای دیدنی دبی دارای سرگرمی های جالبی می باشد. به طور مثال در اینجا منطقه ای وجود دارد که خانه های مختلفی از اطراف دنیا مثل مدلی از خانه ی زراعی آلمانی،خانه ای تایلندی و  خاتور دبی فروردین 97نه آبی به شکل قارچ را شبیه سازی کرده است.در کنار این خانه ها مجسمه های زیبایی نیز قرار دارند. از این رو به آن پارک دهکده جهانی در دبی نیز می گویند؛ یکی از جالب ترین بخش های پارک شرف همین دهکده جهانی می باشد که این پارک را تبدیل به یکی از پرگردشگرترین اماکن دیدنی دبی کرده است.

 

پارک مشرف دبی


برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی آسمان‌ خراشی در شهر دبیتور دبی بهار 97 امارات متحدهٔ عربی است. این برج با ۱۶۳ طبقه قابل استفاده و ۸۲۸ متر ارتفاع، در حال حاضر بلندترین سازه وآسمان‌خراش ساخته شده به دست انسان است. ساخت این برج از ژانویهٔ ۲۰۰۴ (۱۳۸۲ ه‍. ش) آغاز شد و در روز چهارم ژانویهٔ ۲۰۱۰ (۱۴ دی ۱۳۸۸) گتور دبی تابستان 97شایش یافت.برج خلیفه در ابتدا با نام «برج دبی» شناخته می‌شد اما در روز افتتاحیه توسط شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، نام آن به افتخار حاکم امارات، خلیفه بن زاید آل نهیان، به «برج خلیفه» تغییر کرد.برج خلیفه دارای بیش از هزار واحد آپارتمان، ۴۹ طبقه اداری، ۴ استخر و یک کتابخانه مخصوص ساکنان است. تور دبی اردیبهشت 97همچنین هتل آرمانتور دبی فروردین 97ی با ۱۶۰ اتاق به طراحی جورجیو آرمانی در طبقات اولیهٔ برج واقع است.برج خلیفه تا زمان افتتاح7 رکورد دارد.طراحی برج خلیفه توسط آدریان اسمیت و شرکت SOM آمریکا و با الهام از معماری اسلامی و طبیعت صحرا انجام شده‌استتور دبی خرداد 97.همچنین استفاده از طاق در نمای برج نشان دهنده الهام گرفتن طراحان برج خلیفه از معماری اسلامی است.این برج نظر تمام گردشگران تور دبی را به خود جلب می کند.

 

برج خلیفه دبی


مسجد جامع شیخ زاید دبی

مسجد شیخ زاید، سومین مسجد جهان از تور دبی بهار 97نظر مساحت، و دهمین مسجد جهان از لحاظ حجم و بزرگی است.این مسجد در منطقه‌ای بزرگ میان دو پل «مصفح» و «مقطع» در مدخل جزیرهٔ أبوظبی قرار دارد. اگرچه ورود به مسجد برای نامسلمانان در امارات ممنوع است ولی این مسجد برای امکان بازدید گردشگران تور دبی خرداد 97یک استثناء است.روزانه ده‌ها زن غربی از مسجد شیخ زاید آل نهیان ابوظبی به عنوان سومین مسجد بزرگ پس از حرمین شریفین، بازدید می‌کنند که با توجه به اینکه این مسجد به روی غیرتور دبی فروردین 97مسلمانان باز است، آنها هم به احترام مکان معنوی مسلمانان با پوششهای اسلامی یعنی یک عبای بلند مشکی و پوشش سر وارد این مسجد می‌شوند.مسجد شیخ زاید در منطقه‌ای بزرگ میان دو پل «مصفح» و «مقطع» در مدخل جزیرهٔ أبوظبی قرار دارد. اتور دبی اردیبهشت 97گرچه ورود به مسجد برای نامسلمانان در امارات ممنوع است ولی این مسجد برای امکانتور دبی تابستان 97 بازدید گردشگران تور دبی یک استثنا است.

 

مسجد جامع شیخ زاید دبیپارک ساحلی جمیرا دبی

پارک ساحلی جمیرا یکی از پارک تور دبی بهار 97های ساحلی بسیار زیبا و تمیز در امارات و شهر دبی،پارک ساحلی جمیرا است که در همه فصول سال قابل استفاده می باشد .این پارک ساحلی در سال ۱۹۸۹ میلادی به عنوان اولین پارک ساحلی شهر دبی ساخته شد . در امتداد ساحل،پارکی پر از درختان نخل است که در این ساحل مکانی دنج و سایه ساری زیبا برای گردشگران تور دبی بوجوتور دبی خرداد 97د می آورند .دریای نیلگون ، درختان نخل ، یک ساحل طویل و باریک ، باغ ها و چمنزارهای زیبا و وسیع ، محیط دلپذیری را برای خانواده ها ایجاد کرده است. بیشتر ساحل ماسه ایست ولی در برخی مناطق صخره نیز وجود دارد که البته شنا در ایتور دبی اردیبهشت 97ن مناطق ممنوع شده است.حتی در در ماه های خنک سال نیز این پارک مکانی مناسب برای یک گردش خانوادگی محسوب می شود و چند غرفه برای فروش غذاهای ساده ، تور دبی فروردین 97تنقلات و نوشیدنی نیز وجود دارد . شنا کردن درتور دبی تابستان 97 ساحل یکی از سرگرمی های پارک ساحلی جمیرا است . اگر می خواهید آبتنی بی خطر و لذت بخشی داشته باشید در نظر گرفتن نکات زیر شما را در این امر یاری می دهد.

 

پارک ساحلی جمیرا دبی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
بهترین دیدنی های دبی,دیدنی های دبی,ارزان ترین دیدنی های دبی,جذاب ترین دیدنی های دبی,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

دبی مارینا

دبی مارینا ( عربی: مرسی دبی ، انگلیسی: Dubai Marina )، منطقه ای می باشد که در دبی، امارات متحده تور دبی فروردین 97عربی قرار گرفته است. دبی مارینا یک کانال آب مصنوعی می باشد که به مانند یک شهر است، و در امتداد یک محدوده ی 3 کیلومتری در خط ساحلی خلیج فارس ساخته شده است. زمانی که توسعه به طور کامل انجام شود، بیش از 120000 نفر را در برج ها و ویلاهای مسکونی خود جای خواهد داد. دبی مارینا به طور کامل ساخته ی دست بشر می باشتور دبی تابستان 97د که توسط شرکت توسعه تور دبی خرداد 97املاکِ امار (Emaar Properties) در امارات متحده عربی گسترش یافته و توسط شرکت HOK کانادا طراحی شده است. ادعا می شود که پس از اتمام، این منطقه به عنوان بزرگترین تفرجگاهِ ساخته دست بشر در جهان خواهد بود. در حال حاضر بزرگترین آنها، مارینا دل ری در کالیفرنیا می باشد. یک دسترسی عمومی به خط کنار دریا در اطراف مارینا و چند بخش از خط اقیانوسی عمومی در کنار ساحل با چشم اندازی از پالتور دبی اردیبهشت 97م جمیرا، وجود دارد.در سفر به تور دبی اتور دبی بهار 97ز این مکان زیبا نیز دیدن کنید.

 

دبی مارینا


نخل جمیرا دبی

نخل جمیرا دبی یا پالم جمیرا (به انگلیسی: The Palm, Jتور دبی بهار 97umeirah) یکمجمع‌الجزتور دبی فروردین 97ایر در دبی، امارات متحده عربی است. نخل جمیرا یکی ازسه جزیرتور دبی اردیبهشت 97هٔ نخلی دبی است. در طراحی این جزیره از درخت نخل الهام گرفته شده‌است و دارای ۱۷ شاخهٔ عظیم است که توسط تور دبی تابستان 97یک حصار ۱۲ کیلومتری حفاظت شده‌است. برای به سطح آب رساندن این سازه، بیشتر از ۵۰ میلیون متر مکعب خاک مورد نیاز است. ساخت این جزیره در سال ۲۰۰۱ آغاز شد و در سال ۲۰۰۸ به پایان رسیتور دبی خرداد 97د. مساحت این جزیره ۵ در ۵ کیلومتر است. جمیرا بزرگ‌ترین جزیرهٔ انسان ساخت است و حدوداً ۴۰ هزار کارگر درگیر ساخت آن بوده‌اند. در جزیره یک مونوریل با ظرفیت حمل ۲ تا ۳ هزار مسافر در روز به خارج و داخل جزیره ساخته شده‌است.این مکان یکی از شاهکارهای جذاب دبی است که توصیه می کنیم در سفر به تور دبی از این مکان دیدن کنید.

 

نخل جمیرا دبی


باغ پروانه دبی

این باغ دایره ای شکل که اولین پارک پروانه منطقه می باشد، 9 گنبد دارد که فضایی بالغ بتور دبی فروردین 97ر 1800 متر مربع را پوشش داده و پذیرای 300 نفر است. هر یک از این گنبدها با گتور دبی اردیبهشت 97لهای فراوانی تزئین شده اند و خانه طیف وسیعی از پروانه ها در رنگ، اندازه و گونه های مختلفی می باشند. این گنبد ها تور دبی تابستان 97مجهز به سیستم کنترل دما بوده و محیطی آرامش بخش را برای پروانه ها ایجاد می کند تا در تمام طول سال باز باشند. به همراه این باغ یک موزه پروانه و حشرات که اولین نمونه تور دبی خرداد 97از نوع خود در جهان می باشد و همچنین یک پارک گل سه بعدی به شکل پروانه نیز ساخته شده است تا بازدید کنندگان و گردشگران تور دبی به تماشای این موجودات رنگارنگ تور دبی بهار 97بنشینند. 

 

باغ پروانه دبی


باغ وحش دبی

باغ وحش دبی در یک و نیم کیلومتری دبی در امارت متحده واقع شده و در سال ۱۹۷۶ توسط شیتور دبی فروردین 97خ  راشد بن مکتوم، حاکم اخیر دبی ساخته شده است و یکی از دیدنی های تور دبی می باشد.این باغ وحش در جمیرا است .در طول دو سال اول که کار خودش را آغاز کرده بود، تنها حیوانات محدودی مانند گربه های وحشیتور دبی اردیبهشت 97 و میمون ها و حیوانات سم دار و هم چنین اکواریوم کوچکی با ماهی های اندکی در آن وجود داشت. در طول سال های ۱۹۸۶ تا ۱۹۸۹ این باغ وحش دوباره بازسازی گردید و در سال ۱۹۷۱ مدیریتتور دبی بهار 97 آن به دست شهرداری دبی سپرده شد.در این باغ وحش گربه وحشی و انواع نادری از شامپانزه های وحشی را پرورش می دهند.۲۳۰ گونه جانوری در این باغ وحش زندگی می کنند.این گونه ها شامل ۲۴۸ گونه از تور دبی تابستان 97پستانداران  از جمله روباه، کفتار و شیر آتور دبی خرداد 97سیایی، جگوار و  میمون های دم کوتاه، گوریل ، گرگ های دم خاکستری،گربه وحشی گوردون و پرندگانی هم چون عقاب طلایی، طوطی ، شتر مرغ  و هم چنین ۴۰۰ گونه خزنده هستند.۲۳۰ گونه از حیوانات باغ وحش را گربه سانان بزرگ مانند شیر، پلنگ و کفتار، روباه تشکیل می دهند.گونه های در معرض خطر مانند ببر بنگال، ببر سیبری،گرگ عربی، گربه وحشی عربستان، گرگ خاکستری،و گوریل هم در این باغ وحش دیده  می شود. 

 

باغ وحش دبی


دبی فستیوال سیتی

 فستیوال سیتی مال با مساحتی بالغ بر 232 هزار و 258 متر مربع فضای خرید، رستوران و تور دبی فروردین 97امکانات تفریحی در خدمت بازدیدکنندگان عزیز می باشد. این مرکز خرید با شعبی از برندهای مدتور دبی بهار 97 نظیر بزرگترین فروشگاه آلدو در دنیا، مینت وِلوِت و اولد نِیوی مقصدی محبوب در بین دوستداران خرید است. در بین فروشگاه های این مجموعه نام ایکیا بزرگترین برند لوازم خانگی، سِرِندی پیتی، کافه مشهور نیویورک، هارد راک کافه و فَبیلَند و یک زمین بازی 6 هزار و 500 متری مجهز به بازی های هیجان انگیز به چشم می خورد. همچنین بیشتور دبی خرداد 97 از 75 فروشگاه مخصوص مد، پوشاک و لوازم شخصی که جدیدترین آنها فروشگاه هایتور دبی اردیبهشت 97 کُچ، کِیت اِسپِید بِنانا ریپابلیک، زَدیگِن وُلتِر و دی اِن کِی وای می باشند، از دیگر برندهای موجود در این مرکز خرید هستند. رفتن به فستیوال سیتی مال، مرکز خرید و تفریحی رو به دریای منحصر به فردی که به لطف موقعیت جغرافیایی تور دبی تابستان 97مناسبش در قلب شهر دبی و خور قرار دارد، تجربه ای جالب خواهد بود و شما گردشگران تور دبی می توانید از دیدن آن لذت ببرید. در اطراف این مجموعه رستوران های خوب، مغازه و دو هتل 5 ستاره اینتِرکُنتینِنتال و کِرَون پِلازا قرار گرفته اند.
 
 
دبی فستیوال سیتی

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های دبی,مناسب ترین دیدنی های دبی,دیدنی های ارزان دبی,بهترین دیدنی های دبی,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل آریس پلازا دبی

هتل آریس پلازا از جمله هتل های 5 ستاره دبی می باشد.محیطی آرام در کنار امکانات رتور دبی اردیبهشت 97فاهیتور دبی بهار 97 مطلوب هتل،گزینه ای ایده آل برای گذراندن اوقات خوشی است.سالن زیبایی،حمام آفتاب،سونا،جکوزی،ماساژ،اینترنت رایگان،استخر روباز و سالن ورزشی مجهز از جکله امکانات تفریحی این هتل پنج ستاره می باشد.از دیگر امکاناتور دبی فروردین 97ت رفاهی هتل آریس پلازا که مسافران تور دبی می توانند بهره ببرند شامل:اتاق های خانوادگی،خدمات شستشوی لباس،اتاق های ضد صدا،اتاق های VIP،سالن بدنسازی،خدمات تهیه بلیط،رستوران با طبخ غذاهای عربی و بینتور دبی خرداد 97 المللی و.... می باشد.فاصله هتل تا پارک آتور دبی تابستان 97بی وادی تنها 10 دقیقه فاصله دارد.برای اطلاع از قیمت هتل های دبی می توانید به شماره آژانس های درج شده در پکیج ها تماس حاصل فرمایید.

هتل آریس پلازا دبی


هتل موون پیک دبی

هتل موون پیک از لوکس ترین و مدرن ترین هتل های 5 ستاره دبی محسوب تور دبی بهار 97می شود که تنها 10 دقیقه تور دبی تابستان 97با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.تمامی اتاق های هتل چشم اندازی روبه دریای خلیج فارس دارد.این هتل پنج ستاره دارای 216 اتاق و امکاناتی که این هتل در اختیار گردشگران تور دبی قرار داده شامل: استخر روباز،استخرتور دبی اردیبهشت 97 سرپوشیده،استخر مخصوص کودکانتور دبی فروردین 97،اینترنت پرسرعت رایگان،جکوزی،سونا،اجاره دوچرخه،سالن ورزشی،بیلیارد،خدمات ماساژ حرفه ای،سالن کنفرانس مجهز،خدمات شستشوی لباس،ترانسفر فرودگاهی رایگان،مینی بار رایگان،2 رستورانتور دبی خرداد 97 با طبخ غذاهای متنوع و لذیذ می باشد.جهت رزرو هتل های دبی به شماره آژانس های درج شده در پکیج ها تماس حاصل فرمایید.

هتل موون پیک دبی


هتل کمپینسکی دبی

هتل کمپینسکی از جمله هتل های متور دبی تابستان 97درن و لوکس کتور دبی فروردین 97ه در خیابان شیخ زاید دبی واقع شده به شمار می رود.داشتن ساحل اختصاصی،بالکن خصوصی روبه خلیج ،خدمات ماساژ و آب گرم،طبخ غذاهای دریایی و اسپانیاییتور دبی بهار 97،باشگاه ورزشی مجهز،استخر درفضای باز،ورزش و تفریحات آبی،زمین تنیس،قایقتور دبی خرداد 97 رانی،سرو نوشیدنی در کنار استخر،زمین بازی کودکان،کرایه دوچرخه،سرو صبحانه در اتاق،سونا،جکوزی،خدمات نگهداری از کودکان تنها بخشی از امکانات تور دبی اردیبهشت 97موجود و ارائه شونده به گردشگران تور دبی به بهترین شکل ممکن می باشد.هتل 5 ستاره کمپینسکی تا فرودگاه دبی 20 دقیقه فاصله دارد.شما می توانید جهت اطلاع از قیمت هتل های دبی به شماره آژانس های درج شده در پکیج ها تماس حاصل فرمایید.

هتل کمپینسکی دبی


هتل سوفیتل دبی

هتل سوفیتل ،یکی از هتل های ساحلیتور دبی خرداد 97 در منطقه جمیرای دبی محسوب می شودتور دبی اردیبهشت 97.ساحل در فاصله 200 متری این هتل لوکس واقع شده است.استفاده از امکانات تفریحی این تور دبی بهار 97هتل دبی چون: سونا،خدمات ماساژ،سالن بدنسازی،پارک ساحلی،استخر روباز،استخر مخصوص کودکان،خدمات زیبایی،سالن ورزشی مجهز به دستگاه های هوازی،زمین تنیس،قایق سواری و ... برای تمامی میهمانان هتل رایگان می باشد.گردشگران تور دبی می توانند از منوی غذایی تور دبی تابستان 97دریایی،مکزیکی،سوشی،خانه استیک و همچنین از کافه رستوران واقع در کنار استخر بهره برده و اوقات خوشی را بگذرانند.غذاهای متنوع  و لذیذ به همراه محیطی آرام و دلنشین اتور دبی فروردین 97ز جمله مزیت های این هتل پنج ستاره به شمار می رود.

هتل سوفیتل دبی


هتل برج العرب دبی

هتل برج العرب تور دبی اردیبهشت 97دبی یکی اتور دبی بهار 97ز هتل های 5 ستاره دبیتور دبی فروردین 97 می باشد که در خیابان جمیرا واقع شده است. این هتل دارای اتاق های لوکس با طراحی زیبا می باشد. از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویهتور دبی تابستان 97 مطبوع، سشوار، تلویزیون و.... اشاره کرد. این هتل بصورت 24 ساعته پذیرشتور دبی خرداد 97 دارد. مسافران و گردشگران تور دبی می توانند با اقامت در این هتل اوقات خوشی را در کنار عزیزانشان داشته باشند.

هتل برج العرب دبی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
نرخ ارزان هتل های دبی,هتل های ارزان دبی,رزرو هتل های دبی,لوکس ترین هتل های دبی,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل حیات ریجنسی دبی

هتل حیات ریجنسی دبی که از لوکس ترین هتل های دبی است در دیره یک منطقه باستانی واقع شده است و یک پیاده روی پنج دقیقه ای تا بازار طلای مشهور، بازار ادویه و بازار پارچه دارد. در اتاق های مهمان لوکس، مبلمان شیک و مناظر زیبا و دیدنی تعبیه شده اند. یک فضای نشیمن در برخی از اتاق ها موجود است که مهمانان می توانند با یک نوشیدنی از مینی بار و تماشای شبکه هایتور دبی خرداد 97 تلویزیون در آن، لذت ببرند.کلوب اولیمپیوس اسپا و تناسب اندام دارای یک سالن ورزشی مدرن و زمین تنیس می باشد. هتل حیات ریجنسی همچنین خدمات آبگرم به همراه طیف گسترده ای از انواع ماساژ را فراهم کرده است.هتل دارای سه رستوران از جمله ال دوار رستوران گردان حیات ریجنسی دبی می باشد همچنین کافه شامل طیف وسیعی از انواع نوشیدنی، هیبیکی و سیستم کارائوکه می باشد.درهتل ۵ ستاره حیات ریجنسی دبی رستورانی به نام شهرزاد که یکی از رستوران های لوکس و زیبای ایرانی است در بین چند رستوران دیگر اینتور دبی بهار 97 هتل فعالیت میکند. این رستوران یکتور دبی فروردین 97ی از معدود رستوران هایی است که موفق به کسب جایزه شده است . فضایی محصور با پرده برای پذیرایی از بانوان در این رستوران تدارک دیده شده که در مواقع لزوم پرده ها میفتند و حریم میهمانان حفظ و تور دبی تابستان 97از دیگر میهمانان رتور دبی اردیبهشت 97ستوران جدا میگردد .رای اوقاتی که هتل و رستوران شلوغ و مملو از مسافر است و میهمانان منتظر خالی شدن میز هستند,حجره هایی فراهم شده که نشستن و انتظار کشیدن هم دز آنجا خالی از لطف نیست.گردشگران تور دبی می توانند اقامت خوبی در این هتل داشته باشند.

 

هتل حیات ریجنسی دبی


هتل متروپولیتن پالاس دبی

این هتل در خیابان با پرستیژ المکتوم واقع شده یکی از بهترین هتل های دبی است و موقعیت عالی با دسترسی خوب به وسائل حمل و نقل عمومی فراهم آورده است. این هتل ۵ ستاره در فاصله بسیار کمی از دبی کریک و برج ساعت قرار دارد . همچنین وسایل حمل و نقل عمومی نیز در نزدیکی هتل قرار دارند همه اتاق های هتل دارای تتور دبی بهار 97هویه مطبوع ، منطقه نشیمن ، حمام اختصاصی ، تلویزیون صفحه تخت می باشند و برخی از اتاق ها نیز دارای میز مطالعه و یک یخچال تور دبی اردیبهشت 97، فریزر می باشند .هتل کارلتون پالاس دارای چند رستوران می باشد که از این رستوران ها می توان به رستوران لبنانی بتور دبی تابستان 97ه همراه موسیقی زنده اشاره کرد . در دیگر رستورانتور دبی خرداد 97 های هتل انواع استیک ، غذاهای مدیترانه ای و یکتور دبی فروردین 97 رستوران نیز به صورت ۲۴ ساعته سرویس می دهند. مسافرین گرامی تور دبی می توانند در مرکز اسپا هتل از سونا ، سالن بدنسازی ، جکوزی و همچنین استخر در فصای باز استفاده کنند .

 

هتل متروپولیتن پالاس دبی


هتل سنت رجیس دبی

بنای هتل پنج ستاره رجیس دبی ، از ساختمانهای قدیمی خاندان آتور دبی فروردین 97ستور نیویورک الهام گرفته شده است . این هتل که یکی از بهترین هتل های دبی است در سال ۲۰۱۵ افتتاح شده است . آثاری که در هتل به کار رفته است ، با دقت انتخاب شده و همه از اثرات برجسته می باشند . همچنین باغ های بی­شمار و زتور دبی خرداد 97یبا در این هتل قرار دارد . باغ هایی مانند باغ موزه که نت های موسیقی روی دیوار های آن نوشته شده است . اتور دبی تابستان 97ین باغ به هتل زیبایی و جلال بخشیده و بازدیدکنندگان بستور دبی بهار 97ه میهمانان ویژه را به سوی خود می کشاند . اتاقهای هتل سنت رجیس دبی بسیار شیک و مدرن مبله شده اند و هتل تور دبی اردیبهشت 97در مجموع دارای 234 اتاق است و هتل دارای اتاق های گرند لوکس ، لوکس ، اکزکیوتیو ، سوییت ، سوییت امپراتوری ، سوییت رویال و ... می باشد . این هتل گزینه خوبی برای اقامت مسافران تور دبی می باشد.

 

هتل سنت رجیس دبی


هتل آوانی دیره دبی

هتل آوانی دیره دبی از بهترین هتل های دبی در اصلی ترین و متنوعتور دبی فروردین 97 ترین بخش فرهنگیتور دبی تابستان 97 دبی واقع شده و در منطقه تجاری مرکزی دبی قرار گرفته است. هتل آوانی دیره دبی فقط ده دقیقه و چهار کیلومتر از فرودگاه بین المللی دبی و بازار معروف جهانی طلا و بازار ادویه، فاصله دارد. ایستگاه مترو ابوبکر در نزدیکی دربتور دبی اردیبهشت 97 ورودی واقع شتور دبی بهار 97ده است این هتل برای مهمانانی که قصد گشت و گذار در خیابان های پر پیخ و خم و پر جنب و جوش دیره و منطقه تاریخی نهر دبی که تاکسی های آبی محلی “ابرا” در آن کار می کنند را دارند، مکان مناسبی است. مهمانان می توانند در سراسر منطقه هتل از اتور دبی خرداد 97ینترنت رایگان لذت ببرند. اتاق های هتل آوانی دیره، مجهز به نورگیر طبیعی، لوازم مدرن مانند تلوزیون های صفحه تخت، داک آی پاد و گاوصندوق می باشند، همچنین شامل امکانات چای یا قهوه نیز هستند. سوییت ها شامل یک اتاق نشیمن، با دسترسی رایگان به سالن اجرایی و سیستم حمل و نقل فرودگاهی هستند. در سفر به تور دبی می توانید با اقامت در این هتل از امکانات آن لذت ببرید.

 

هتل آوانی دیره دبی


هتل القصر دبی

هتل 5 ستاره القصر دبی یکی از بهترین هتل های دبی می باشد که مجلل و باشکوه است و در زمینی به وسعت 40 هکتار در سال 2003 به بهره برداری رسید و دارای معماری مشابه قصرهای سلاطین بوده که در منطقه بر دبی و مدینه الجمیرا و در کنار اتوبان صفوح واقع شده است . هتل القصر یکی از زیباترین فضاها را در متور دبی بهار 97یان هتل های 5 ستاره دبی در اختیار دارد . امکانات پیشرفته و وسایل مدرن هتل ، اقامتی اشرافی را برای مسافران تور دبی فراهم می سازد. هتل پنج ستاره لوکس القصر دتور دبی خرداد 97ر واقع یک بوتیک هتل به شمار متور دبی فروردین 97ی رود که از بالاترین استانداردهای هتلداری در سطح جهان تبعیت می کند . امکانات کم نظیر و اتاقهای رویایی هتل القصر سبب جلب رضایت جهانگردان از کشور های مختلف دنیا شده است . در ضمن فاصله هتل القصر تا فرودگاه بین المللی دبی 30 دقیقه می باشد .اتاق های این هتل شامل انواع اتاقهای استاندارد،اتاقهای دلوکس و سوئیتهای مجلل است .292  اتاق و سوئیت لوکس با اندازه های متنوع در هتل القصر قرار دارند که دارای بالکن اختصاصی می باشد . در طراحی دکوراسیون این اتاق های زیبا از معماری سنتی عربی ، اسلامی و حتی عثمانی الهان گرفته شده استتور دبی تابستان 97. تختهای کینگ سایز و فضای بزرگ اتاقها با چشم انداز زیبا ، اتاقهای ویژه معلولین و سالمندان ، اتاقهای پاک و سیگار ممنوع و اتاقهای مخصوص افراد سیگاری با سیستم تهویه مطبوع از دیگر ویژگی های اتاقهای هتل القصر می باشد.سرویسهای بهداشتی مجلل و امکان سرو غذا در اتاقها با پذیرایی مخلصانه پرسنل هتل القصر سبب جلب رضایت میهمانان هتل می گردد .اقامتتور دبی اردیبهشت 97 در هتل القصر خاطراتی فراموش نشدنی و لذت بخش را برای گردشگران سفر دبی رقم می زند.

 

هتل القصر دبی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
بهترین هتل های دبی,هتل های مناسب دبی,رزرو هتل های دبی,قیمت هتل های دبی,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل مارکوپولو دبی

از میان هتل های 4 ستاره دبی،هتل مارکوپولو بهترین گتور دبی بهار 97زینه برای اقامت گردشگران تور دبی می باشد.هتلی مدرن و مقرون به صرفه با امکاناتی مناسب که در خیابان المطینة دبی واقع شده است.دسترسی سریع هتل به بازار طلا وبازار سیتی سنتر دیره و همچنین فاصله 5 کیلومتری هتل با فرودگاه از دیگر امتیازات هتلتور دبی خرداد 97 مارکوپولو می باتور دبی تابستان 97شد.تمامی اتاق ها مجهز به امکانات رفاهی از جمله لوازم اتو،خدمات خشکشویی،اینترنت پر سرعت،تلوزیون LCD،حمام اختصاصی،سیستم تهویه،گاو صندوق،مینیتور دبی اردیبهشت 97 بار،استخر روباز،استخر مخصوص کودکان،سالن بدنسازی،رستوران های متعدد با طبخ انواع غذاهای مکزیکی،غذاهای جنوب هند،رستوران ایرانی،انواع ساندویچ و استیک و سرو انواعتور دبی فروردین 97 نوشیدنی و ... در اختیار مسافران تور دبی می باشد.


هتل هالمارک دبی

مسافران تور دبی برای تور دبی تابستان 97اقامت در شهر توریستی دبی تور دبی اردیبهشت 97می توانند هتل 4تور دبی بهار 97 ستاره هالمارک واقع در خیابان رقه دبی را انتخاب کنند.هتل از 114 اتاق که هر کدام دارای امکانات رفاهی و تزیینات داخلی منحصر بفردی می باشد.گردشگران تور دبی می توانند از استخر مجزای کودکان،مرکز تناسب اندام،اتاق بخار، تور دبی خرداد 97خدمات متنوع ماساژ و درمان، تور دبی فروردین 97رستوران با طبخ غذاهای مدیترانه ای و بین المللی, لباسشویی و خشکشویی، سالن آرایش، سرویس کرایه اتومبیل و ... بهره کافی را ببرند.


هتل گلوریا دبی

هتل گلوریا واقع در خیابان شیخ زاید از هتل های خوب دبی به شمارتور دبی بهار 97می رود.این هتل 4 ستاره دارایتور دبی تابستان 97 اتاق های لوکس و دکوراسیونی متفاوت است.مجهز بودن اتاق ها به امکانات رفاهی لازم و بالکن هایش با چشم اندازی روبه بازار دبی و ساحل جمیرا می باشند.هتل گلوریا در مجاورت ایستگاه مترو است و این جزو مزیت های تور دبی خرداد 97این هتل محسوب می شود.از دیگر امکانات هتل می توان به استخر مجزا تور دبی اردیبهشت 97برای کودکان،زمین بازی راکت،سالن ورزشی،استخر روباز،رستوران گلوریا با طبخ غذاهای لذیذ جنوب شرقی آسیا و انواع فست فود و نوشیدنی اشاره کرد.خدمات ماساژ،بوفه صبحانه،فروشگاه،اتاق های پاک و بدون سیگار،تهویهتور دبی فروردین 97 مناسب،بار،اینترنت پرسرعت و ... از دیگر تسهیلات هتل می باشد که به صورت شبانه روزی در اختیار تمامی مسافران تور دبیمی باشد.

هتل گلوریا دبی


هتل کاپتورن دبی

از جمله هتل های مدرن دبی که در منطقه دیره واقع شدهتور دبی خرداد 97 می توان به تور دبی بهار 97هتل کاپتورن اشاره کرد.این هتل 4 ستاره متشکل از 210 اتاق است که با فرودگاه بین المللی دبی تنها 5 دقیقه فاصله دارد.هتل کاپتورن دسترسی خوبی به مراکز خرید و مکان های تجاری دبی دارد.هتل دارای سه رستوران متعدد با طبخ انواع غذاهای عربی،استخر روباز،سونا،جکوزی،حمام ترکی،ایوان مخصوص آفتاب،استخر سرپوشیده،اتاق ماساژ،اینترنت پرسرعت،سرو صبحانه به صورت بوفه و رایگان،اتاق های شیک و مشرف به آبنمای دبی،سرو انواع نوشیدنی،زمین گلف،میزبیلیارد، کرایه خودرو و دیگر تسهیلات رفاهی که با کیفیتی ممتاز و به صورت شبانتور دبی فروردین 97ه روزی در تور دبی تابستان 97اختیار تمامیتور دبی اردیبهشت 97 گردشگران تور دبی می باشد.برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های دبی می توانید به آژانس های درج شده در پکیج ها تماس حاصل فرمایید.

هتل کاپتورن دبی


هتل ویندام مارینا دبی

از برترین و مدرن ترین هتل های چهار ستاره دبی،هتل ویندام مارتور دبی بهار 97ینا می باشد.امکانات ویژه و با کیفیت این هتل،باعث انتخاب بسیاری از گردشگران تور دبی شده است.هتل ویندام دارای 486 اتاق مدرن و تراس هایی مشرف به دریای خلیج فارس اوقات خوشی را برای میهمانان خود به وجود خواهد آورد.صبحانه برای تمامی مسافران تور دبی کامل و متنوع است.دو رستوران با طبخ غذاهای لذیذ عربی و بین المللی،کافی شاپ،استخر روباز،سونا،جکوزی،باشگاه ورزشی مجهز،ارائهتور دبی خرداد 97 لوازم آرایش رایگان،اینترنتتور دبی اردیبهشت 97 رایگان،اتاق های مخصوص زوجین،سرویس نگهداری از کودکان،خدمات خشکشویی و شستشوی لباس و دیگر امکانات رفاهی به صورت شبانه روزی در اختیار مستور دبی فروردین 97افران تور دبی می باشد.جهت رزرواسیون هتل های دبی می توانید با آژانس های درج شده تور دبی تابستان 97در پکیج ها تماس حاصل فرمایید.

هتل ویندام مارینا دبی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل های دبی,هتل های ارزان دبی,بهترین هتل های دبی,قیمت هتل های دبی,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل رز ریحان دبی

هتل رز ریحان با 72 طبقه و 462 اتاق در خیابان شیخ زایتور دبی بهار 97د جزو هتل های تاپ 4 ستاره دبی به شمار می رود.دسترسی آسان به مراکز تجاری و خرید،وسایل حمل و نقل عمومیتور دبی تابستان 97 و جاذبه های گردشگری دبی جزو مزیت های این هتل محسوب می شود.میتور دبی خرداد 97همانان هتل می توانند از استخر که در طبقه چهارم هتل واقع شده بهره ببرند.همچنین علاوه بر استخر از دیگر امکاناتتور دبی فروردین 97ی مانند: ماساژ،سالن ورزشی،سونا،جکوزی و اتاق بخار استفاده کنید.ترانسفر فرودگاهی رایگان،سالن زیبایی،خدمات شستشوی لباس،امکان نگهداری از کودکان،کرایه اتومبیل،صندوق امانات،کافی شاپ در فضای باز،اینترنت پرسرعت رایگان و اتور دبی اردیبهشت 97مکان سرو صبحانه در اتاق از جمله خدماتی ست که در تمام شبانه روز در اختیار مسافران تور دبی می باشد.

هتل رز ریحان دبی


هتل کلاور کریک دبی

گردشگران تور دبی جهت اقامت در یک هتل تور دبی اردیبهشت 97مطلوب و مدرن می توانند هتل کتور دبی بهار 97لاور کریک واقع در منطقه دیره را انتخاب کنند.این هتل چهار ستاره مشتمل بر 150 اتاق و سوئیت و امکانات رفاهی-تفریحی مطلوب اقامتی به یاد ماندنی را برای میهمانان خود به وجود آورده است.بهره برداری از دکوراسیونی مدرن و خدماتی با کیفیت باعث شده هتل کلاور تور دبی فروردین 97کریک جزو برترین هتل های 4 ستاره دبی قرار بگیرید.سونا،حمام بخار،استخر روباز،سالن ورزشی مجهز،مینی بار،خدمات شستشوی لباس،ترانسفر رایگان برای فرودگاه و مراکز خرید،صندوق امانات،کرایه ماشین،رستورانی شیک به همراه طبخ غذاهای لذیذ دریایی،ایتالیایی،ترکی و چینی تنها بخشی از خدمات وتور دبی خرداد 97 امکانات ارائه شونده به تمامی مسافران تور دبی در این هتل دبی می باشد.

هتل کلاور کریک دبی


هتل دلمون دبی

از جمله هتل های 4 ستاره دبی تور دبی تابستان 97است که اقامت راحتی را با هزینهتور دبی بهار 97 مناسب تور دبی خرداد 97به مهمانان خود ارائه میدهد. این هتل در مرکز شهر و نزدیکی تفریحگاهها واقع شده است و 5 کیلومتر با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد و هتل ترانسفر رایگان به فرودگاه را تدارک دیده است. گشت روازنه و رایگان به ساحل, مراکز خرید و .تور دبی اردیبهشت 97.. در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.اتاقتور دبی فروردین 97 های هتل دارای سیستم تهویه مطبوتور دبی تابستان 97ع و تمام امکانات رفاهی می باشد.هتل دارای رستوران های اصلی, عربی, فیلیپینی و ایرانی می باشد.همچنین مهمانان می توانند از استخر و سونای این هتل استفاده کنند.هتل تورهای مختلفی را روزانه برگزار می کند و برای گشت شهری ماشین کرایه میدهدکه می تواند برای گردشگران تور دبی جذاب باشد.هتل فاصله کمی با ایستگاه مترو دارد.

 

هتل دلمون دبیهتل سو ها سیتی دبی

هتل سوها سیتی دبی یکی ازتور دبی تابستان 97 بهترین هتل های چهار ستاره دبی تور دبی بهار 97می باشد که امکانات مناسب و قیمت خوبی  برای مسافرانتور دبی ارائه می دهد و در میان گردشگرانتور دبی فروردین 97 بسیار محبوب می باشد. این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا شهر جشنواره 4 دقیقه و 3 کیلومتر تا فرودگاه فاصله دارد. اتاق های و سوئیت های این هتل بسیار مجلل باشکوتور دبی خرداد 97ه می باشد واتاق خانوادگی این هتل 120 متر می باشد و اتاق ها با دکوراسیون مدرن و امکانات رفاهی نظیر تلویزیون، ماهواره، اینترنت و لوازم بهداشتی می باشد. این هتل امکاناتی نظیر روم سرویس، سالن بدن سازی، استخر، سونا، جکوزی، ترانسفرتور دبی اردیبهشت 97 فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته مسافران تور دبی و سالن ماساژ، سیستم تهویه هوای مطبوع و... می باشد.


هتل امواج روتانا جمیرا بیچ دبی

هتل امواج روتانا جمیرا بیچ در ساحل جمیرتور دبی بهار 97ا دبی واقع و از چشم انداز تماشاییتور دبی خرداد 97 نسبت به خلیج فارس برخوردار است. بیشتر اتاق های این هتل دارای بالکن می باشد و از امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، سشوار، مبله و....برخوردار است. این هتل دارای امکانات رفاهی مانند: سونا، ورزشگاه، استخر روباز، جکوزی، رستوران، کافی شاپ، خدمات معلولین، صندوق امانات، اتاق جلسه و... می باشد. در رستوران های این هتل انواع غذاهای ایتالیایی،تور دبی اردیبهشت 97 آمریکایی، ژاپنی و بین المللی سرو می شود.تور دبی فروردین 97 هتل امواج روتانا کمتر از 12 کیلومتر با مرکز شهر تور دبی تابستان 97دبی فاصله دارد. این هتل گزینه مناسبی برای مسافران تور دبی می باشد. مسافران تور دبی می توانند در این هتل اقامت خوبی را داشته باشند.

هتل امواج روتانا جمیرا بیچ دبی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
لوکس ترین هتل های دبی,قیمت ارزان هتل های دبی,هتل های دبی,رزرو هتل های دبی,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل شرایتون دیره دبی

هتل 4 ستاره شرایتون دیره در دبی هتلی خوب و زیبا از بهترین هتل های دبی دارای موقعیت جغرافیایی مناسب در شهتور دبی خرداد 97ر دبی میباشد و اکثر گردشگران تور دبی از اقامت در این هتل اعلام رضایت میکنند . اتاقهای هتل شرایتون دیره دبی شامل 224 اتاق استاندارد پاک و بدون سیگار و سوئیت مجلل است که از طراحی مدرن بهره برده است. اتاق های پاکیزه و لوکستور دبی بهار 97 شرایتون دیره دبی مجهز به امکاناتی چون : تلویزیون ال سی دی ، ماهواره ، تلفن ، سیستم تهویه مطبوع ، وسایل سرمایشی استاندارد ، حمامی لوکس به همراه لوازم کامل و سشوار می باشد .سالن بدنسازی مجهز ، سونا و جکوزی ، جیمتور دبی تابستان 97 ، استخر روباز براتور دبی اردیبهشت 97ی کودکان و بزرگسالان ، آرایشگاه ، ترانسفر رفت و برگشتتور دبی فروردین 97 فرودگاهی ، صبحانه در اتاق ، خدمات شستشوی لباس ، مرکز خرید ، صرافی ، خدمات کپی و فکس ، کرایه اتومبیل ، خدمات گردشگری ، خدمات خانه داری و ... از دیگر امکانات این هتل می باشد.

 

هتل شرایتون دیره دبی


هتل آواری دبی

هتل 4 ستاره آواریکه یکی از بهترینم هتل هایتور دبی بهار 97 دبی است در دیره و نزدیکی برج ساعت و خیابان ال ریگا قرار دارد. اتاق های این هتل ضد صدا هستند ، امکاناتی نظیر انواع ماساژ درمانی در این هتل انجام می گیرد ، این هتل دارای یک استخر روباز به روی پشت بام آن می باشد و خدمات هتل به صورت 24 ساعته می باشد.اتاق های هتل آواری دبی مطبوع  و با تزئیناتتور دبی فروردین 97 معاصر دکور شده اند اتاق های هتل آواری امکانات خوبی مانند چای ساز / قهوه ساز، تلویزیون ماهواره ای، اینترنتتور دبی تابستان 97 رایگان ، مینی بار، سشوار ، تلفن در حمام،مبلمان چوب تیره و  تخت سفید تمامی اتاق های هتل با استاندارد های یک هتل ۵ ستاره بازسازی شده اند. اما امکانات ویژه ای که در اتاق ها به گردشگران عرضه متور دبی خرداد 97ی شود شامل : حمام لوکس مجهز به وان ، سشوار ، سیستم برودتی و سرمایشی عالی ، تلویزیون ال سی دی ماهواره ای ، تلفن ، مینی بار قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، سرویس تهیه نوشیدنی های گرم و سیستم تهویه مطبوع می باشد . همین امکانات اتاق های هتل آواری را  ویژه کرده و هر توریستی از اقامت در آن احساس رضایت می کند. امکاناتتور دبی اردیبهشت 97 هتل آواری  بسیار مفرح و مدرن بوده و در محیط دنج و لوکس هتل ، راحتی را برای گردشگران تور دبی به ارمغان می آورد . صبحانه بوفه ، کافی شاپ ، سه رستورانی مجلل که شامل : یک رستوران سلف سرویس و ۲ رستوران با منوی انتخابی بوده که انواع خوراک های محلی و غذاهایی لذیذ از سراسر دنیا را طبخ می کند و بار ، همه در خدمت میهمانان هتل بوده و از ایشان پذیرایی شایسته ای خواهند کرد.

 

هتل آواری دبی


هتل ابجار گرند دبی

ابجار گراند دبی (Abjar Grand Hotel) تور دبی بهار 97هتلی 4 ستاره و یکی از بهترین هتل های دبی  است.این هتل که قبلاً Ramada Continental نام داشته، در فضایی زیبا بنا شده و از فرودگاه بین‌المللی دوبی با ماشین فقط 5 دقیقه فاصله دارد. هتل در چند قدمی مرکز تجاری دبی و در 100 متری ایستگاه متروی ابو هیل (Abu Hail) واقع شده است. این هتل دارای یک استخر روباز ، تراس آفتاب و یک رستوران می باشد. تمامی اتاق های هتل ابجار گرند دارای تهویه کنندهتور دبی خرداد 97 هوا و دکوری مدرتور دبی اردیبهشت 97ن می باشند. این اتاق ها دارای یک مینی بار ، اتاق نشیمن و تلویزیون صفحه تخت هستند. صبحانه به صورت بوفه در رستوران هتل سرو می تور دبی تابستان 97شودنهار و شام لذیذ و خوشمزه در این رستورانتور دبی فروردین 97سرو می‌شود. تفریحات هتل بر روی بام این هتل استخر زیبایی تعبیه شده است. سونا، اتاق بخار و باشگاه بدن سازی نیز در باشگاه سلامت این هتل قرار دارند که میهمانان تور استانبول می‌توانند از آن استفاده کنند.این هتل همچنین فضا و امکانات خاصی برای برگزاری نشست‌های تجاری دارد.

 

هتل ابجر گرند دبی


هتل فلورا گرند دبی

هتل فلورا گرند در منطقه دیره قرار دتور دبی بهار 97ارد و 200 متر از ایستگاه متروی ال ریگا فاصله دارد. این هتل دارای یک استخر روباز در پشت بام می باشد که تراس آفتاب دارد. اینترنت رایگان Wi-Fi نیز در محوطه هتل قابل دسترسی می باشد.هتل فلورا گرند دارای اتاق هایی مجهز به تلویزیون LCD همراه با شبکه های ماهواره ، چای و قهوه ساز می باشد. میهمانان فلورا می توانند در جکوزی هتل بتور دبی خرداد 97ه ریلکس کردن بپردازند یا در مرکز ورزشی و سلامتی هتل ورزش کنند یا از انواع خدمات ماساژ و آبگرم تور دبی فروردین 97هتل استفاده کنند.در این هتل آرایشگر برای خدمت به میهمانان تور دبی مشغول به کار می باشد. میهمانان می توانند از هتل در خواست ماشین های کرایه ای را بدهند.فاصله این هتل تا کنوانسیون بین المللی و مرکز نمایشگاه تقرتور دبی تابستان 97یبا 6 کیلومتر، تا برج خلیفه تتور دبی اردیبهشت 97قریبا 10 کیلومتر و تا فرودگاه دبی 4 کیلومتر می باشد.

 

هتل فلورا گرند دبیهتل مدیا وان دبی

هتل مدیا وان که در مکانیتور دبی بهار 97 بی نظیر در دبی واقع شده است انتخابی بی نظیر برای شما می باشد.از این هتل مهمانان دسترسی بسیار آسانی به جاذبه های توریستی دارند.همچنین این هتل گلچینی از بهترین خدمات و امکانات نظیر استخر رو باز،سالن بدنسازی ،سونا،بهترین رستوران ها و کافه ها را برای مسافرین در نظر گرفته است.هتل مدیا وان شامل 260 اتاق می باشد که تمامی اتاق ها مجهز به ماهواره، تلویزیون، مینی بار، چای|قهوه ساز و ... می باشند. فاصله هتل تا باشگاه گلف امارات 183 متر است و تا مالتور دبی خرداد 97 امارات 15 دقیقه رانندگی است . در رستوران "MED" این هتل انواع غذاهای مدیترانه ای خوشمزه برای میهمانان تور دبی سرو می شود. این هتل با ارائه بهترین امکانات سفری خوش و اقامتی راحت را برایتان به همراه خواهد آورد.از نمای بی نظیر خلیج تور دبی اردیبهشت 97فارس وترن هوایی دبی لذت خواهید برد. در طول اقامتتان در این هتل سفری بی نظیر را تجربه خواهید کرد.این هتل امکانات بسیار خوبی را به میهمانان ارائه میدهد. اتاق های هتل بسیار تمیز هستنتور دبی فروردین 97د و محیط بسیار مطبوعی تور دبی تابستان 97را برای میهمانان فراهم کرده اند.این هتل از بهترین هتل های 4 ستاره دبی است.

 

هتل مدیا وان دبی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین | بازدید : <-PostHit->

هتل سوئیت لندن دبی

از مناسب ترین هتل های دبی و 3 ستاره که متشکل از 33 اتاق و تور دبی بهار 97از خدمات و امکانات رفاهی مناسبیتور دبی فروردین 97 برخوردار است،هتل سوئیت لندن می باشد.وجود صرافی،بار،رستوران با طبخ تنوع غذایی خوب،اتاق هایی تمیز اقامت را برای مسافران تور دبی آسان می کند.فرودگاه در فاصله 6 کیلومتری هتل و مرکز تجارت  جهانی دبی 5 دقیقه با هتل فاصله دارد. سرویس های اتاق به صورت شبانه روزی در اختیار میهمانانتور دبی خرداد 97 می باشد.امکانات هتل شامل:تور دبی تابستان 97 اتاق های پاک و بدون سیگار،انبار بار و چمدان،امکانات اتاق های VIP، لباسشویی و خشکشویی،نگهداری از کودک،تبدیل ارز،خدمات تور،اجاره ماشین،پارکینگتور دبی اردیبهشت 97 رایگان،سالن کنفرانس و دیگر امکانات رفاهی در اختیار گردشگران تور دبی می باشد.

 


هتل رفیع دبی

از جمله هتل های دبی که فاصله اندکی با فرودگاه دبیتور دبی بهار 97 دارد،هتل 3 ستاره رفیع،که درمنطقهتور دبی فروردین 97 دیره و در مرکز شهر دبی واقع شده است.داشتن استخر در پشت بام هتل و داشتن امکانات خوب با قیمت مناسب و همچنین سرو غذاهای  چینی، عربی و ترکی در رستوران و بوفه ی هتل از جمله ویژگی های این هتل 3تور دبی تابستان 97 ستاره برای گردشگران تور دبی می باشد.امکانات هتل رفیع برای مسافران تور دبی: اینترنت در اتاق ولابی،سالن ورزشی،تور دبی خرداد 97 سرویس نگهداری از کودک، مینی بار،تور دبی اردیبهشت 97 استخر روباز،سونا و جکوزی، ماساژ، سالن بازی کودکان، سیستم اعلام حریق،خشکشویی،اتاق های پاک و اتاق های مخصوص معلولین...

 


هتل کلاریج دبی

از هتل های 3 ستاره دبی با قیمتی مقرون بصرفهتور دبی بهار 97 و ارائه خدمات مناسب هتل تور دبی اردیبهشت 97کلاریج که در خیابان عمرتور دبی فروردین 97 بن الخطاب دبی واقع شده است.این هتل که از بهترین هتل های دبی است دارای 92 اتاق با دکوراسیونی کلاسیک با رنگ های متنوع و چشم گیر که تعدادی از آنها دارای بالکن اختصاصی می باشد.همچنین امکان سرو صبحانه در اتاق ها امکان پذیر است.داشتن سالن های غذاخوری متقاوت با طبخ انواع غذاهای لبنانیتور دبی خرداد 97،هندی و عربی در کنار تماشای رقص های بالیوودی و نواهای سنتی هندی به طور قطع اقامتی خوش برای تمام گردشگران تور دبی در هتل کلایج می باشد.خدمات و امکانات هتل توانسته رضایت اکثر مسافران تور دبی را جلب کند.استخر روباز،مراکز خرید متعدد،خدمات گردشگری،خدمات خانه داری،خدمات لباسشویی و خششکشویی،میز بیلیارد،اینترنت پرسرعت،ترانسفر فرودگاهی و سرویس رفت به مراکز خرید و ساحل از دیگر خدمات هتل کلاریج برای میهمانان هتل است.تور دبی تابستان 97

 


هتل نیهال دبی

از جمله بهترین هتل های دبی که در منطقهتور دبی بهار 97 دیره در خیابان آل مکتوم واقع شده،هتل نیهال استتور دبی فروردین 97 که با ایستگاه مترو تنها 3 دقیقه فاصله دارد.این هتل بخاطر قیمت مناسب خود برای مسافران تور دبی که قصد تجارت و کار دارند،میتواند مناسب باشد.دکوراسیون و نظافت اتاق های هتل در مقایسه با دریافت هزینه ای که از گردشگران تور دبی می کنند کاملا مناسب می باشد.امکانات هتل نیهال شامل: استخر سرپوشیده،استخر روباز در پشتتور دبی خرداد 97 بام به همراه جکوزی،اینترنت رایگان،باشگاه ورزشی،حمام اختصاصی،صندوق امانات،خدمات گردشگری،خدمات خانه داری،کلوپ شبانه،موسیقی ورقص بالیوودی تور دبی اردیبهشت 97زنده هندی و تور دبی تابستان 97سرویس رایگان برای رفت وآمد به مرکز خرید سیتی سنتر،پارک ساحلی و فرودگاه بین المللی دبی می باشد.

 

هتل نیهال دبی


هتل لردز دبی

هتل 3 ستاره ی لردز که یکیتور دبی بهار 97 از مناسب ترین هتل های دبی است در نزدیکی مرکز الغریر واقع تور دبی تابستان 97شده و با ارائه خدمات مطلوب آماده ی خدمت رسانی به گردشگران تور دبی می باشد.این هتل دارای 117 اتاق و مشتمل از 2 آپارتمان که در هشت طبقه قرار گرفته شده است.استخر آب گرم به همراه ماساژ،استخرتور دبی خرداد 97 ویژه کودکان،صندلی تور دبی فروردین 97های مخصوص حمام آفتاب روی پشت بام هتل،اجاره دوچرخه،اتاق بازی های کامپیوتری،سرو غذا در اتاق و سالن کلاب بار به همراه موسیقی از جمله امکاناتی ویژه ایست که در اختیار مسافران تور دبی در هتل لردز دبی می باشد.رستوران گوندول،غذاهای متنوع و با تور دبی اردیبهشت 97کیفیتی را سرو می کند.

 

هتل لردز دبی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل های دبی,آفر هتل های دبی,لوکس ترین هتل های دبی,رزرو هتل های دبی,